Dostawa

Wysyłka i płatności

   1. Wysyłka odbywa się codziennie (w dni robocze) o godzinie 15:00, Pocztą Polską, InPost-em lub firmą kurierską GLS.
   2. Przy wyborze opcji przesyłki Pocztą Polską cena jest uzależniona od wagi przesyłki. Przy wysyłce kurierem cena przesyłki jest stała, niezależnie od ilości towarów.
   3. Za ewentualne opóźnienia powstałe z winy przewoźnika, nie odpowiadamy.
   4. Koszty wysyłki doliczane są przy zamówieniu, zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej, InPost-u bądź firmy kurierskiej GLS.
   5. Wysyłamy towar za granice, dopiero po uzgodnieniu kosztów przesyłki z kupującym.
   6. Płatności należy dokonywać bezpośrednio przelewem na nasze konto bankowe. W tytule przelewu należy koniecznie wpisać nr zamówienia, zalecamy także wpisanie imienia i nazwiska podanego w formularzu zamówienia. (Dane te są niezbędne. Brak ich spowoduje wydłużenie czasu realizacji Twojego zamówienia, lub niezrealizowanie tego zamówienia.)

 

Dane do przelewu:


F.H."ReAn" Andrzej Korzeń
ul.Krzywda 14/1
30-710 Kraków

ING nr. 36 1050 1445 1000 0092 0840 5531
IBAN: PL 36 1050 1445 1000 0092 0840 5531
SWIFT: INGBPLPW

          


  7. Możliwa jest również wysyłka zamówienia za pobraniem, wyjątkiem są koszulki z własnym nadrukiem.


ZWROTY

    Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient będący osobą fizyczną, nie nabywającą towaru w celach związanych z działalnością gospodarczą, ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 10 dni od dnia wydania towaru. Zwracany towar nie może nosić śladów używania i powinien zostać odesłany na koszt kupującego po wcześniejszym poinformowaniu sprzedawcy drogą mailową. 
     Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta na jaki mają zostać przelane pieniądze. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych.
     W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży, przewidzianego w art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 roku, nr 22, poz. 271)

KUPUJĄCY zobowiązany jest do pokrycia kosztów przesyłek, to jest dostarczenia zamówionego towaru na adres wskazany w zamówieniu oraz odesłania zamówionego towaru na adres SPRZEDAWCY.